logo
 

aleteia

Newsy muzyczne

2020-02-29
Aplikacja CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE - pierwsza taka aplikacja o muzyce chrześcijańskiej w Polsce
W Google Play można pobrać bezpłatnie pierwszą w Polsce aplikację z listami przebojów oraz audycjami promującymi muzykę chrześcijańską. Aplikacja jest dostępna, dzięki współpracy fundacji Chrześcijańskie Granie z rozgłośni katolickimi. »
 
2020-02-27
Dzień Kobiet 2020: Antonina Krzysztoń już za tydzień w Dobrym Miejscu (Warszawa)
Koncert Antoniny Krzysztoń z zespołem to prawdziwa uczta dla ducha. W kompozycjach mistycznej pieśniarki odnajdujemy odpowiedź na tęsknoty, które nosimy w sercu. Po raz kolejny wystąpi w Dobrym Miejscu, tym razem w koncercie “Światłość w ciemności” podczas, którego usłyszymy największe przeboje artystki. »
 
2020-02-06
Niezwykły koncert w Agere Contra już 23 lutego!
Na Małej Scenie Chrześcijańskiego Grania wystąpi kolejna artystka, która zadebiutuje w Agere Contra! Monika Giergiel z zespołem zagra już 23 lutego koncert, który będzie promował album EP “Moc w słabości”. »
 
2020-02-05
Siostra Janina - Zajmij się mną
Rzadko zdarza się żeby jakiś debiut był aż tak zaskakujący. Bo Siostrę Janinę poza jej talentem, śpiewem czy grą na gitarze wyróżnia jedna rzecz: na co dzień jest zakonnicą. »
 
2020-01-21
Warszawa: Walentynki 2020 z FISHECLECTIC
Kto lepiej poruszy temat miłości podczas dnia zakochanych, jak nie małżeński duet artystów, który zadebiutował płytą opartą na miłosnej poezji hebrajskiej z Pieśni nad Pieśniami. »
 
2020-01-13
Szalone Małolaty zwycięzcami Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek
Barwnym, kolędowym i smakowitym, działającym na wszystkie zmysły Koncertem Galowym w Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu zakończyła się 26. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika. »
 
2020-01-11
Betlejem w Polsce 2020 pełne mocy!
Wczorajszy koncert na warszawskim Torwarze w ramach ogólnopolskiej trasy Betlejem w Polsce zapisze się jako jednej z najlepszych w historii tej imprezy. W tym roku stołeczna publika dopisała. Dzięki zaangażowaniu warszawskich diecezji i dobrej promocji Torwar był wypełniony po brzegi. »
 
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
...
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook