logo
 

katoflix

Newsy muzyczne

2021-10-31
Trwa druga edycja festiwalu Idea Dobra 2021
W sobotę, 16 października odbył się pierwszy koncert w ramach drugiej edycji festiwalu Idea Dobra. Jest to festiwal w sieci, który Media Visage ma przyjemność organizować po raz drugi – prawdziwie barwny i różnorodny festiwal bez wychodzenia z domu. »
 
2021-10-21
Kraków: ”Ave Regina Caelorum”
Każdego roku, w niedzielę poprzedzającą wybór Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, w całej Polsce oraz środowiskach polonijnych obchodzony jest Dzień Papieski. W tym roku, pod hasłem “Nie lękajcie się”, 10 października, po raz XXI połączyliśmy się w modlitwie z obecnym papieżem, aby zagłębić się w nauczaniu św. Jana Pawła II. »
 
2021-09-23
QULTURALNE BIERZMOWANIE - scena chrześcijańska dla młodych!
Już ponad pół roku, raz w miesiącu, muzycy chrześcijańscy z całej Polski spotykają się online by rozmawiać na temat nowej inicjatywy ewangelizacyjnej Qulturalne Bierzmowanie. »
 
2021-09-17
Warszawa: Zbliża się X DZIEŃ ŚW. FRANCISZKA!
Dzień św. Franciszka i Lasu Bielańskiego – rodzinny piknik ekologiczny, odbędzie się w niedzielę 3.10.2021 na terenie przed Kościołem Pokamedulskim przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie. Będzie to już 10 edycja tej imprezy!  »
 
2021-08-30
BOSKIE ŚPIEWANIE - konkurs muzyki chrześcijańskiej już we wrześniu!
Fundacja Kuman Team, organizator I edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej dla dzieci i młodzieży do lat 15 zaprasza zainteresowane osoby i zespoły do udziału w tegorocznej edycji Festiwalu, który odbędzie się w Kielcach 12 września 2021 roku. »
 
2021-08-23
Gospel Rain wystąpi w ramach Festiwalu OPOLE 2021
“Jesteśmy ogromnie podekscytowani i dumni. Przygotowujemy się już do tego prestiżowego wydarzenia z największą energią. Już niebawem napiszemy więcej szczegółów o programie Festiwalu, o dwóch wyjątkowych wydarzeniach, jakie będziecie mogli obejrzeć i wysłuchać z naszym udziałem w niedzielę 5 września.” »
 
2021-08-16
”Znakomity i lubiany organista z Włoch” w niedzielę zagra w Warszawie
“Znakomity i lubiany organista Ennio Cominetti zagra w najbliższa niedzielę koncert w Archikatedrze św. Jana w Warszawie. To nie jest pierwszy występ dla warszawskiej publiczności. Od wielu lat jego koncerty są bardzo ciepło odbierane przez Polaków. O jego talencie przekonali się mieszkańcy niemal całego świata.”-mówi Przemysław Kapituła, organizator festiwalu ORGANY ARCHIKATEDRY. »
 
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
...
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook