logo
 

aleteia

Newsy muzyczne

2019-08-05
Sierpień 2019: modlimy się za muzykę chrześcijańską
Przez cały sierpień 2019 zapraszamy tych wszystkich, którym bliska jest muzyka chrześcijańska w Polsce do modlitwy w intencji jej rozwoju. Obejmijmy modlitwą (może być też post, jałmużna …) całe środowisko polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej – zarówno artystów, a także tych wszystkich, którzy działają na jej rzecz. PROŚMY O DUCHA ŚWIĘTEGO DLA NAS WSZYSTKICH! »
 
2019-08-01
Zespół Lumen gwiazdą Festiwalu Gospel 2019 w Gniewie
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gospel w Gniewie zaskoczy w tym roku różnorodnością wykonawców. Poza gośćmi z USA, nie zabraknie polskich gwiazd takich jak Anna Maria Jopek czy Ania Dąbrowska. Nurt muzyki chrześcijańskiej zaprezentuje m.in. zespół LUMEN. Formacja znana jest z popularnego POP ORATORIUM. »
 
2019-07-30
Festiwal Abba Pater już 4 sierpnia w Kaliszu!
“Zachęceni przez papieża, zaczęliśmy Bogu Ojcu mówić o naszych marzeniach. Jednym z nich jest coroczny FESTIWAL ABBA PATER. W ubiegłym roku, zdecydowaliśmy się o „wskrzeszeniu” tego wydarzenia i wszystko robiliśmy na ostatnią chwilę, ufając tylko Ojcu, bo po ludzku to nie mogło się udać. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Kolejne nasze marzenie – to tegoroczny festiwal »
 
2019-07-24
Muzyka liturgiczna: ”Ite in mundum” - w czwartek premiera nowej płyty Dawida Kusza OP
Pod koniec lipca nakładem Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego ukaże się nowa płyta o. Dawida Kusza – dominikanina, a jednocześnie znanego i cenionego kompozytora muzyki liturgicznej. Album jest starannie wyselekcjonowanym przeglądem jego twórczości z ostatnich ośmiu lat. W czwartek 25 lipca w Krakowie będzie można wysłuchać na żywo utworów z płyty. »
 
2019-07-23
Kraków: Rozpoczęły się warsztaty pełnie niezwykłości
W poniedziałek o świcie uczestnicy przybyli z całej Polski wypełnili dominikański kapitularz, aby poranną modlitwą rozpocząć piątą edycję Warsztatów Muzyki Niezwykłej, organizowanych przez Fundację Dominikański Ośrodek Liturgiczny. Przez cały tydzień prawie 300 osób będzie doskonalić swoje umiejętności w różnych formach śpiewu. »
 
2019-07-12
Polecamy: Warszawiacy śpiewają (nie)ZAKAZANE PIOSENKI” już 1 sierpnia 2019
Warszawiacy śpiewają (nie)ZAKAZANE PIOSENKI” to inicjatywa muzyczna, która na stałe wpisała się w gamę wydarzeń organizowanych przez Muzeum Powstania Warszawskiego w ramach obchodów wybuchu powstania w 1944 roku. »
 
2019-07-11
Gospel w Gniewie 2019 - znamy program i wykonawców!
Znamy już wykonawców jednego z największych festiwali muzyki gospel w Polsce. »
 
 
1  
...
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
...
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook