logo
 

katoflix

Newsy muzyczne

2021-05-27
Zespół JEDNO zwycięzcą X. edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie
Zespół JEDNO został zwycięzcą X edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. JEDNO to nazwa grupy która jako druga pojawiła się na scenie Festiwalu „Chrześcijańskie Granie”. Jury usłyszało aranżacje popowe, lekko rockowe, okraszone melodycznym przygrywaniem trąbki. »
 
2021-05-25
Festiwal pizzy, kolorów czy Chrześcijańskiego Grania? Oglądaj X. Festiwal Chrześcijańskie Granie
Już jutro odbędzie się Festiwal Chrześcijańskie Granie. To jubileuszowa, dziesiąta edycja tego wydarzenia, która w tym roku odbywa się w Chorzowie. Transmisja on-line dostępna będzie na kanale www.1on.pl »
 
2021-05-18
Warszawa: Sympatia Miłość Małżeństwo ONLINE
Projekt ten przeznaczony jest zarówno dla singli jak i osób, które odnalazły już swoją drugą połówkę i pragną zbudować trwały związek na solidnych fundamentach. Cykl konferencjizapewni każdej z tych grup wiele wartościowych rad i wiedzy, które mogą się okazaćpomocne w odpowiedzi na trudne pytania dotyczące miłości oraz życia w związku. »
 
2021-05-17
Najciekawsze młode zespoły sceny chrześcijańskiej - Festiwal ”Chrześcijańskie Granie” powraca 26 maja 2021
9 dni – tyle zostało do 10. jubileuszowej edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Wydarzenie to jest ewangelizacyjnym projektem, który ma na celu promocję młodych wykonawców z nurtu muzyki CCM. W tym roku Festiwal będzie miał charakter ONLINE. Transmisja na kanale www.1on.pl. »
 
2021-05-10
Joanna Kołaczkowska i Gospel Joy - ”Zrobimy to razem”
“Chcieliśmy zrobić coś trochę innego. Jednym z naszych założeń było to, żeby nagrać piosenkę, która rozwesela i z którą moglibyśmy śmiało wyjść do ludzi, nieznających jeszcze Gospel, nie tylko jako stylu muzycznego..." »
 
2021-04-28
10. edycja Festiwalu ”Chrześcijańskie Granie” już 26 maja!
Już 26 maja odbędzie się Festiwal „Chrześcijańskie Granie”. Jubileuszowa, 10- ta edycja tego wydarzenia odbędzie się tym razem w Chorzowie. Wydarzenie będzie można śledzić zdalnie poprzez kanał www.1on.pl. »
 
2021-04-16
Warsztaty muzyczne w chrześcijańskim duchu
Tej wiosny, w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawie-Zdrój odbędą się warsztaty muzyczne organizowane przez stowarzyszenie MuzaDei. Wydarzenie skierowane jest do osób, które chcą szlifować swoje umiejętności muzyczne pod okiem profesjonalistów. Warsztaty zaplanowane są na 7-9 maja z udziałem m.in. twórców zespołu New Life’m. »
 
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook