logo
 

katoflix

A
A
A
 
Międzynarodowy Konkurs NON - STOP CCM 2021 - zgłoś się!

W tym roku po raz siódmy zapraszamy do uczestnictwa w konkursie muzycznym „NON – STOP CCM”. Celem konkursu jest wyłonienie zespołu bądź artysty, który zostanie ogłoszony „Muzycznym Odkryciem Roku 2021 – Współczesnej Muzyki Chrześcijan”.


Do konkursu zgłaszać się mogą wszystkie zespoły muzyczne grające i tworzące szeroko pojętą muzykę chrześcijańską. Jeśli ten muzyczny gatunek jest bliski Twojemu sercu weź udział w konkursie i zostań muzycznym odkryciem roku. – informują organizatorzy.

 

Do udziału w konkursie należy przygotować płytę demo (lub pliki mp3) z minimum
3 nagraniami audio, opis (metryczkę) przesłanych nagrań, oraz informację o uczestniku konkursu wraz z danymi kontaktowymi na adres fundacja@badzjakjezus.pl
lub adres pocztowy: Fundacja Światło-Życie, ul. Różyckiego 8, 40-589 Katowice
(z dopiskiem: „NON-STOP CCM”).

 

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2021 r.

 

W pierwszym etapie konkursu Jury złożone z producentów telewizyjnych i radiowych, dziennikarzy muzycznych oraz artystów polskiej sceny CCM wyłoni maksymalnie 10 uczestników konkursu, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu. W drugim etapie wokaliści i zespoły wezmą udział w występach na żywo, gdzie będą mogli sprawdzić swoje muzyczne i wokalne umiejętności przed publicznością.

 

Udział w konkursie młodych wokalistów, zespołów czy muzyków jest niepowtarzalną szansą na sprawdzenie swoich możliwości. To także szansa na ocenę przez wybitnych znawców gatunku i muzycznego rynku. Dotychczasowi laureaci konkursu to: Monika Giergiel, Sąsiedzi+, Pathlife, Tomek Jasiński Music, Michał Rasek oraz Omnes Filii Dei Domini. Zgłoś się i daj się odkryć!

 

www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2020   |  Facebook