logo
 

aleteia

Newsy muzyczne

2019-08-12
Gniew: od 14 warsztaty muzyki Gospel! Są jeszcze wolne miejsca!
Od 14 do 18 sierpnia potrwają Warsztaty Muzyki Gospel w Gniewie. Zakończą się one festiwalem Muzyki Gospel. Weźmie w nich około 300 osób. Wśród gości specjalnych znajdzie się abp Grzegorz Ryś z Łodzi. »
 
2019-08-09
Wielki koncert w Otwocku! Chorosińska, Kowalski i Pospieszalscy na jednej scenie!
Stowarzyszenie MuzaDei zaprasza na plenerowy koncert piosenek i utworów literackich z okresu okupacji i Powstania Warszawskiego „Dziś idę walczyć mamo”, który odbędzie się 16 sierpnia o godz. 19.00 na terenie parafii Zesłania Ducha Świętego w Otwocku.   »
 
2019-08-06
Największa trasa muzyki Gospel w Polsce 2019 - John Tillery & Living Sacrifice
Już za kilka dni odbędzie się w Polsce trasa koncertowa popularnej w USA grupy John Tillery & Living Sacrifice. Muzycy odwiedzą: Malbork, Sierakowice, Kwidzyn, Starogard Gdański, Tczew, Warszawa, Kartuzy, Gniew i Gdańsk.Ostatni z 11 koncertów zespołu zakończy występ na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel w Gniewie. »
 
2019-08-05
Sierpień 2019: modlimy się za muzykę chrześcijańską
Przez cały sierpień 2019 zapraszamy tych wszystkich, którym bliska jest muzyka chrześcijańska w Polsce do modlitwy w intencji jej rozwoju. Obejmijmy modlitwą (może być też post, jałmużna …) całe środowisko polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej – zarówno artystów, a także tych wszystkich, którzy działają na jej rzecz. PROŚMY O DUCHA ŚWIĘTEGO DLA NAS WSZYSTKICH! »
 
2019-08-01
Zespół Lumen gwiazdą Festiwalu Gospel 2019 w Gniewie
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gospel w Gniewie zaskoczy w tym roku różnorodnością wykonawców. Poza gośćmi z USA, nie zabraknie polskich gwiazd takich jak Anna Maria Jopek czy Ania Dąbrowska. Nurt muzyki chrześcijańskiej zaprezentuje m.in. zespół LUMEN. Formacja znana jest z popularnego POP ORATORIUM. »
 
2019-07-30
Festiwal Abba Pater już 4 sierpnia w Kaliszu!
“Zachęceni przez papieża, zaczęliśmy Bogu Ojcu mówić o naszych marzeniach. Jednym z nich jest coroczny FESTIWAL ABBA PATER. W ubiegłym roku, zdecydowaliśmy się o „wskrzeszeniu” tego wydarzenia i wszystko robiliśmy na ostatnią chwilę, ufając tylko Ojcu, bo po ludzku to nie mogło się udać. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Kolejne nasze marzenie – to tegoroczny festiwal »
 
2019-07-24
Muzyka liturgiczna: ”Ite in mundum” - w czwartek premiera nowej płyty Dawida Kusza OP
Pod koniec lipca nakładem Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego ukaże się nowa płyta o. Dawida Kusza – dominikanina, a jednocześnie znanego i cenionego kompozytora muzyki liturgicznej. Album jest starannie wyselekcjonowanym przeglądem jego twórczości z ostatnich ośmiu lat. W czwartek 25 lipca w Krakowie będzie można wysłuchać na żywo utworów z płyty. »
 
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
...
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook