logo
 

katoflix

 

 

 

 

RADIO KATOLIK - czyli RADYJKO.pl to radio grające bardzo ciekawą zazwyczaj mało znaną muzykę głównie z kręgu tzw. muzyki chrześcijańskiej.
Dysponujemy bogatym zbiorem płyt wykonawców praktycznie nie znanych polskim słuchaczom a są to wykonawcy prezentujący bardzo wysoki poziom muzyczny.
Oczywiście nie zapominamy o wykonawcach polskich i na tym polu także staramy się przedstawiać ciekawą, bogatą i nie zawsze znaną bądź docenianą twórczość muzyczną.

 

 

 

Spośród setek polskich radyjek internetowych wyróżnia nas sposób prezentacji na stronie internetowej. Stworzyliśmy na wzór dużych zagranicznych serwisów oryginalny system umożliwiający śledzenie z jakiej płyty pochodzi aktualnie grający utwór - na bieżąco więc pokazywane są okładki płyt.
Wspomniany system był możliwy do stworzenia gdyż od samego początku istnienia naszego radia postanowiliśmy, że grać będziemy tylko i wyłącznie utwory z płyt, które posiadamy na własność i to w wersjach oryginalnych. Ten bardzo mocny nacisk na legalność to chęć zwrócenia przez nas uwagi na problem piractwa. Wiele osób często ulega pokusie by korzystać z dostępnych w internecie nielegalnych mp3-ek - zwłaszcza jeśli ma świadomość, że wiele radyjek internetowych właśnie z takich utworów gra.
My jednak mamy satysfakcję z tego, że gramy dla Was w 100% legalnie i to wynagradza nam wszelkie koszty (ZAiKS, zakup oryginalnych płyt, itp.) - jesteśmy jednak pewni, że docenią to także nasi słuchacze.

 

****
Słuchać nas możesz także prosto ze strony
bez instalowania jakiegokolwiek programu!


****

A co planujemy na przyszłość? Oczywiście stałe powiększanie naszych zasobów płytowych - zapewniamy, że świeżej, dobrej muzyki będzie stale przybywać. (w tej chwili naszą playlistę tworzymy z ponad 1800 płyt CD - Nasza pełna playlista z wyszukiwarką płyt i wykonawców).


Oprócz muzyki pojawiają się u nas powoli także audycje słowne - często są to retransmisje audycji rozgłośni lokalnych a także nigdzie nie emitowane zapisy ciekawych konferencji, sesji, rekolekcji z różnych chrześcijańskich ośrodków formacji. Osobny dział stanowią też zapisy różnego rodzaju koncertów i festiwali muzyki chrześcijańskiej.

Pozostaje nam więc tylko zaprosić was do słuchania naszego

 

oryginalnego, chrześcijańskiego internetowego radyjka www.RadioKatolik.pl

24h/dobę dobra muzyka:
chrześcijańska i świecka
polska i zagraniczna
znana i nie znana
spokojna i ostra
bez reklam - bez zbędnego gadania - bez ograniczeń zasięgu
po prostu: www.radyjko.pl

 

Włącz RADYJKO 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2022   |  Facebook