logo
 

katoflix

Zasady prezentacji płyty w dziale:
"Płyta tygodnia"

1. W dziale "Płyta tygodnia" prezentujemy albumy, zawierające muzykę z kręgu 'muzyki chrześcijańskiej' lub takie, które pasują do granego przez nas repertuaru (ponieważ jest to dosyć subiektywne kryterium zalecamy wcześniejsze skontaktowanie się z nami by ustalić czy album może być u nas promowany).

2. Przysłać do nas oryginalną płytę CD, którą zamierzasz umieścić w dziale "Płyta tygodnia". (adres podany na dole)

3. Przysłać e-mailem informacje o płycie:
 - strone www wykonawcy
 - strony www producenta lub sklepu gdzie można płytę nabyć
 - krótki opis-recenzja płyty, informacje o zespole, rodzaju muzyki itp.

4. Jeśli płyta nie jest chroniona przez ZAiKS to autorów i wykonawców utworów zawartych na płycie proszę o przysłanie razem z płytą pisma zezwalającego na publiczne odtwarzanie tychże utworów w naszym radyjku. (Jeśli płyta jest chroniona przez ZAiKS to wystarczy informacja o tym, gdyż z ZAiKS-em mamy podpisaną umowę licencyjną).

5. Przez tydzień, w którym album będzie prezentowany, oprócz umieszczenia okładki i informacji o płycie na naszej stronie, znacznie częściej będą też odtwarzane utwory z niej, przez co nasz "graficzny RDS" umieszczony na wielu innych stronach w internecie będzie dodatkowo reklamował płytę.

6. Oczywiście album zostaje na stałe dodany do naszej bazy i utwory z niego także po skończonym tygodniu promocji będą puszczane w naszym radyjku.

7. W ramach tygodnia promocji możliwe jest także zrobienie moderowanego czatu z autorami lub przedstawicielami wykonawców a także audio-czatów (szczegóły ustalamy indywidualnie).

Nasz adres:

Serwis Katolik.pl
Salwatorianie
ul. Siostry Faustyny 17
30-608 Kraków

tel. (0-12) 445-33-77
e-mail: katolik(at)katolik.pl

Zobacz listę wszystkich "Płyt Tygodnia" 



 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2022   |  Facebook