logo
 

katoflix

A
A
A
 
Nowy album Malchusa pt. Apokalipsa

Podkarpacki Malchus wydał właśnie swoją siódmą płytę pt.Apokalipsa. Nowe wydawnictwo chrześcijańskich metalowców promują dostępne w sieci teledyski.


"Apokalipsa", tytuł adekwatny do czasu, w którym powstała płyta. Ponad 40 minut mocnej, szybkiej muzyki udekorowanej w patetyczne melodie, grane przez tradycyjne instrumenty takie jak klarnet, akordeon, trąbki a także orkiestrę. Słuchając materiału człowiek zastanawia się nad duchową kondycją ludzkości oraz na której karcie Apokalipsy Jana świat się obecnie znajduje. Album zawiera 14 utworów, z czego siedem to wersje instrumentalne pozostałych numerów. Muzycznie to znane z wcześniejszych płyt połączenie metalu progresywnego z death i thrash metalem, a nawet hardcorem.


– Każde pokolenie ma swoją wojnę. Po długim okresie względnego i pozornego pokoju, bezpieczeństwa, przyszedł moment, w którym ludzkość staje w prawdzie o kruchości życia. Jest to czas, w którym można poddać się i pogrążyć w marazmie, depresji, uczuciu beznadziei. Może być to również czas owocny, bogaty w przemyślenia, które pozwolą odnaleźć swoją życiową drogę i cel – mówi Radosław Sołek, wokalista i gitarzysta Malchusa. – Pomimo niekorzystnych warunków do wspólnych spotkań i muzykowania, udało nam się w przeciągu roku stworzyć i przygotować nową muzykę – dodaje „Radii”

 

Nagrań dokonano na przełomie lutego i marca w Studio Roslyn. – Na płycie użyliśmy nowych rozwiązań, jeżeli chodzi o dodatkowe instrumenty. Są skrzypce, akordeon, udało się też nam zaprosić gościa, który zagrał na saksofonie – opowiada lider grupy.

Płytę promuje już w sieci teledysk do "BrońMy"

 


Album dostępny jest u wydawcy https://propatriae.pl/malchus-apokalipsa , w salonach Empik oraz w dystrybucji cyfrowej: https://id.ffm.to/apokalipsa

 

Więcej o informacji o zespole można znaleść tutaj: Facebook 

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2022   |  Facebook