logo
 

katoflix

Newsy muzyczne

2021-06-17
Nowy album Malchusa pt. Apokalipsa
Podkarpacki Malchus wydał właśnie swoją siódmą płytę pt.Apokalipsa. Nowe wydawnictwo chrześcijańskich metalowców promują dostępne w sieci teledyski. »
 
2021-06-04
Radio Niepokalanów: X. Festiwal Chrześcijańskie Granie - posłuchaj jak było!
Już w sobotę 5 czerwca o 19.05 na antenie Radia Niepokalanów (radioniepokalanow.pl) usłyszycie podsumowanie X.edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Audycję poprowadzą: Rafał Węglewski i Michał Guzek. Prowadzący opowiadają o polskiej scenie muzyki chrześcijańskiej, prezentując stare i nowe przeboje. »
 
2021-05-29
Znamy program XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej ORGANY ARCHIKATEDRY
Znamy program XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej. ORGANY ARCHIKATEDRY 2021 r. Wydarzenie już od 4 lipca do 19 września 2021 w Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie w każdą niedzielę o 16.  »
 
2021-05-28
Boże Ciało 2021: Luxtorpeda, Niemagotu i gwiazdy z USA: Building 429, Leeland zagrają na Bądź jak Jezus!!!
Już po raz 12 spotkamy się w międzynarodowym gronie na koncercie rodzinnym Bądź Jak Jezus, który nadajemy jak co roku z Miasta Mysłowice. Przygotowaliśmy dla wszystkich niezwykłą i bardzo różnorodną ucztę muzyczną. »
 
2021-05-27
Zespół JEDNO zwycięzcą X. edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie
Zespół JEDNO został zwycięzcą X edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. JEDNO to nazwa grupy która jako druga pojawiła się na scenie Festiwalu „Chrześcijańskie Granie”. Jury usłyszało aranżacje popowe, lekko rockowe, okraszone melodycznym przygrywaniem trąbki. »
 
2021-05-25
Festiwal pizzy, kolorów czy Chrześcijańskiego Grania? Oglądaj X. Festiwal Chrześcijańskie Granie
Już jutro odbędzie się Festiwal Chrześcijańskie Granie. To jubileuszowa, dziesiąta edycja tego wydarzenia, która w tym roku odbywa się w Chorzowie. Transmisja on-line dostępna będzie na kanale www.1on.pl »
 
2021-05-18
Warszawa: Sympatia Miłość Małżeństwo ONLINE
Projekt ten przeznaczony jest zarówno dla singli jak i osób, które odnalazły już swoją drugą połówkę i pragną zbudować trwały związek na solidnych fundamentach. Cykl konferencjizapewni każdej z tych grup wiele wartościowych rad i wiedzy, które mogą się okazaćpomocne w odpowiedzi na trudne pytania dotyczące miłości oraz życia w związku. »
 
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2022   |  Facebook