logo
 

katoflix

A
A
A
 
II Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej w Trójmieście!

 

W dniach 29-30 czerwca do Trójmiasta zagości II Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej, który jest największym tego rodzaju wydarzeniem na polskim wybrzeżu. Organizatorami tego festiwalu są Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo Kredytowe oraz Katolickie Stowarzyszenie Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji "Jezus żyje" i Bałtycka Agencja Artystyczną BART. Producentem wykonawczym jest Fundacja Media Visage.

II Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej to kilkanaście koncertów w Sopocie, Gdańsku i Gdyni, kilka tysięcy widzów, a przede wszystkim dwa dni prawdziwej radości w Trójmieście. Program tegorocznej edycji festiwalu zapowiada się bardzo interesująco. Pierwszy dzień to ogólnopolski Przegląd Zespołów Amatorskich, którego laureaci wystąpią 30 czerwca w Operze Leśnej podczas koncertu finałowego. Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie zapraszamy na www.festiwal-sopot.pl lub www.snegdansk.pl gdzie jest możliwość zapoznania się z regulaminem przeglądu i można wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Tego samego dnia wieczorem organizatorzy II Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej zapraszają do Gdańskiej Bazylice Mariackiej, gdzie odbędzie się pomorska prapremiera Wielkiej Mszy Papieskiej Beati Mundo Corde Wojciecha Mrozka. Będzie to niecodzienne wydarzenie, ponad 100 artystów na scenie.

Na 30 czerwca organizatorzy zaplanowali w Operze Leśnej w Sopocie koncert finałowy, którego kierownikiem muzycznym jest Marcin Pospieszalski. Wystąpią NEW LIFE'm z trójką wokalistów: Natalia Niemen, Basia Włodarska i Mieczysław Szcześniak oraz KINGDOM CHOIR - jeden z najlepszych europejskich chórów gospel. Podczas tego koncertu artystom będą towarzyszyć Thomas Celis Sanchez, Łukasz Kluczniak, Daniel Pomorski oraz  chór i Orkiestra Kameralna Collegium Franciscanum pod dyrekcją Marcina Sompolińskiego.
                         
Zapraszamy na www.festiwal-sopot.pl a przede wszystkim zapraszamy do Trójmiasta na festiwal!

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2022   |  Facebook