logo
 

katoflix

A
A
A
 
Djembe na Lednicy!

W tym roku sztab organizatorów lednicy chce dać Wam możliwość współtworzenia naszego czerwcowego spotkania. Tym razem, chcąc zagospodarować czas przed oficjalnym rozpoczęciem, wpadliśmy na pomysł organizacji czegoś w rodzaju koncertu djembe. Chcemy, by jak największa liczba bębniarzy wyszła na Drogę Trzeciego Tysiąclecia i wspólnie zagrała zgromadzonym na polach lednickich.

Potrzebujemy jednak Waszej pomocy. Być może ktoś z was gra na takim instrumencie i może nas wspomóc przy tegorocznym spotkaniu. Jeśli nie, bylibysmy wdzięczni gdybyście dotarli do uczestników z Waszej miejscowości czy Waszych znajomych i dowiedzieli się, kto gra i czy może zabrać bęben ze sobą na lednicę.

W celach organizacyjnych prosimy o przesyłanie wstępnych zgłoszeń, abyśmy odpowiednio mogli zabezpieczyć miejsce dla grających. Maile ze zgłoszeniami można przesyłać na adres armin.kurasz@gmail.com (Wystarczą nam informacje: imię, nazwisko i adres e-mail grającego).

Grać zaczniemy około godziny 12.00 2 czerwca. Jednak z powodów organizacyjnych konieczna będzie obecnośc na polu już od godziny 11 (W celu ustalenia rytmów itd.)

Więcej informacji po wysłaniu zgłoszenia.

Zagrajmy wspólnie 2 czerwca!

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2022   |  Facebook