logo
 

katoflix

A
A
A
 
BETLEJEM W POLSCE - Kolęda dla Brata

Powstał teledysk promujący koncerty BETLEJEM W POLSCE – Kolęda dla Brata. Wydarzenie odbędzie się 6 stycznia w Katowicach, natomiast -15 stycznia w Rybniku. W koncercie wystąpią: Magda Anioł, Marika, Marcin Styczeń, Viola Brzezińska, Gabi Gąsior, Marek Piekarczyk oraz Bartas Szymoniak.

 

 

“Jak podkreśla Magda Anioł, występ w Betlejem to było jej marzenie. Na koncertach Betlejem w Polsce ludzie są dla siebie serdeczni. Spotkałem na nich coś wyjątkowego.” – zauważa Marek Piekarczyk, który wystąpi drugi raz w ramach Betlejem. Dla muzyka Bartasa Szymoniaka w wydarzeniu najważniejsze są: autentyczność, prawda i miłość.

 

W tym roku koncerty odbywają się w wersji plenerowej. Powstał specjalny utwór “Kolęda dla Brata”, która jest utworem promującym Betlejem w Polsce 2022. Kolęda dla Brata – Betlejem w Polsce (Marek Piekarczyk, Maciej Balcar, Gabi Gąsior, Marika, Magda Anioł, Viola Brzezińska, Marcin Styczeń, Bartas Szymoniak, Arkadio).

Słowa: Szymon Babuchowski

Muzyka: Adam Szewczyk

 

Utwór powstał specjalnie na Betlejem w Polsce 2021/2022 Dyrektor artystyczny: Adam Szewczyk Dyrektor muzyczny: Paweł Tomaszewski

Producent: Adam Guzdek

Zdjęcia, montaż i reżyseria: Wojciech Turzański

Więcej informacji na: www.betlejemwpolsce.pl 

www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2022   |  Facebook