logo
 

katoflix

A
A
A
 
”Festiwal Dobrego Czasu” w Grzybnie!

W długi czerwcowy weekend, czyli w dniach 17-19 czerwca 2022 r., w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Grzybnie odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia pod nazwą „Festiwal Dobrego Czasu”. Wydarzenie to skierowane jest przede wszystkim do narzeczonych, małżeństw i rodzin z dziećmi w każdym wieku, mając na celu promowanie ważnej roli rodziny oraz wartości chrześcijańskich we współczesnym świecie.

 

Pragnieniem organizatorów jest, aby festiwal odbywał się co roku oraz przyciągał co raz to większą liczbę osób, w szczególności mieszkańców Powiatu Kartuskiego i okolic.

 

“Festiwal Dobrego Czasu” to nowa inicjatywa, która zrodziła we wspólnocie uwielbieniowej “Jastra”, pod wpływem inspiracji dziełem diecezjalnego Zespołu “Dobry Początek”, który od 2013 roku działa w diecezji pelplińskiej, organizując m.in. “Weekendy dla narzeczonych z lekcją tańca”, będące wyjątkową formą kursu przedmałżeńskiego, czy też “Wieczory dla małżonków”, które pozwalają kontynuować formację już w małżeństwach.

 

W piątek i sobotę o godz. 18:00 zostaną odprawione Msze święte, które wraz z Adoracją Najświętszego Sakramentu i piękną oprawą muzyczną Scholi Parafialnej z Grzybna oraz zespołu „Kogo Szukasz” z Tczewa, mają przygotować nas do niedzielnego świętowania głównego dnia festiwalu. Jest to również doskonała okazja do radosnego przeżywania oktawy Uroczystości Bożego Ciała.

 

W niedzielę festiwal rozpocznie się wspólną Eucharystią z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Następnie na scenie plenerowej przy kościele będą odbywały się konferencje i świadectwa zaproszonych Gości oraz występy artystyczne: sióstr Oliwii i Nikoli Kostewicz, Dariusza Buczka oraz koncert ewangelizacyjny zespołu Jastra. Organizatorzy przewidzieli również możliwość spowiedzi świętej, adorację Najświętszego Sakramentu, pyszny poczęstunek oraz liczne atrakcje dla dzieci.

 

Festiwal Dobrego Czasu stanowi doskonałą okazję na pogłębienie więzi zarówno w naszych rodzinach, jak i z Panem Bogiem. Z całego serca zachęcamy wszystkich do przybycia na to wydarzenie, aby móc przeżyć prawdziwie dobry czas!

 

chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2022   |  Facebook