logo
 

aleteia

A
A
A
 
Wielki koncert w Otwocku! Chorosińska, Kowalski i Pospieszalscy na jednej scenie!
Stowarzyszenie MuzaDei zaprasza na plenerowy koncert piosenek i utworów literackich z okresu okupacji i Powstania Warszawskiego „Dziś idę walczyć mamo”, który odbędzie się 16 sierpnia o godz. 19.00 na terenie parafii Zesłania Ducha Świętego w Otwocku.
 
Koncert organizowany jest z okazji 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Podczas koncertu, każdy wykonywany utwór, czy to piosenka, czy to recytacja poezji, będzie ubogacony wizualizacjami tamtych wydarzeń, historycznych momentów walki o wolność Polski. Wśród artystów zobaczymy wielu uczestników naszych spotkań Strefa Chwały Festiwal m.in. Dariusza Kowalskiego oraz Dominikę Chorosińską, Agnieszkę Cudzich, Lidię Pospieszalską, Rafała Żura, Pawła Duszę, a także kwartet smyczkowy i chór. W koncercie wezmą udział także uczniowie otwockich szkół, którzy mieli warsztaty recytatorskie z mistrzem słowa – Dariuszem Kowalskim.  
 
Autorem scenariusza i reżyserem koncertu jest Dariusz Kowalski, a kierownikiem muzycznym Piotr Cudzich.  Wstęp na koncert jest bezpłatny. Projekt „Dziś idę walczyć, mamo” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2019.

www.chrzescijanskiegranie.pl
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook