logo
 

katoflix

A
A
A
 
Warszawa: Koncert GGDuo w Dobrym Miejscu

Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce, Parafia p.w. bł. E. Detkensa oraz Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany serdecznie zapraszają na coroczne wspólne świętowanie Dnia Świętego Franciszka i Lasu Bielańskiego. Wśród tegorocznych atrakcji będzie koncert GGDuo. W październiku to nie jedyna koncertowa atrakcja. Na scenie Dobrego Miejsca wystąpi ks. Jakub Bartczak. Więcej informacji na temat koncertów można znaleźć na www.dobremiejsce.org

 

„Moja Cisza” to pierwszy utwór, który kojarzy się z duetem GGDuo – czyli autorskim projektem muzycznym stworzonym przez małżeństwo: Gabrielę Gąsior – wokalistkę, autorkę tekstów i muzyki, oraz Wojciecha Gąsior – multiinstrumentalistę, aranżera. Zapraszamy na koncert o tym samym tytule podczas którego usłyszymy największe przeboje zespołu oraz premierowy materiał z nadchodzącej płyty. Jako support zagra zespół Sklejaj Moją Tratwę.

 

4 października 2020 r. godz.: 18:00.

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

(MIEJSCA NIENUMEROWANE – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

Bezpłatne wejściówki na Evenea

 

UWAGA: Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami wyznaczonymi przez MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ GŁÓWNY INSPEKTOR SANITARNY

 

Ci absolwenci katowickiego Wydziału Jazzu wspólnie na rynku muzycznym działają już kilkanaście lat. Owocem ich współpracy jest m.in. projekt Gabi & Holy Noiz w którym wykonują autorską muzykę gospel a także mają na koncie 2 wydane płyty: „Bez Ciebie nie ma mnie” wydaną w 2014 roku, oraz „Narodził się Jedyny Król” w roku 2015.

Przez lata zdobywając doświadczenie muzyczne i życiowe, współpracując z wieloma artystami jednocześnie rozwijali pasję muzykowania tylko we dwoje. Tak powstało GGDuo – nietypowe połączenie głosu ludzkiego z brzmieniem gitary basowej, które z czasem zaczęli poszerzać o brzmienie innych instrumentów (gitary akustyczne, instrumenty klawiszowe, perkusyjne, saksofon, kalimba i inne) na których sami grają, polegając muzycznie tylko na sobie.

 

Koncert GGDuo to opowieść o życiu, małżeństwie, rodzicielstwie, o budowaniu i radzeniu sobie z codziennością, czasem w humorystyczny sposób. Muzyka jest nieograniczona gatunkowo i stylistycznie, a inspiracją do tworzenia jest wiara oraz doświadczenie życiowe. W swoim repertuarze artyści sięgają czasem po ulubione covery, które ubierają w nową szatę muzyczną.

 

Na jesień 2020 roku ukaże się autorski album duetu, a wśród utworów na płycie znajdzie się m.in. „Moja Cisza”, która ukazała się w 2017 roku i zdobyła już prawie 3 milionową oglądalność na kanale YouTube.

Jako support zagra zespół SKLEJAJ MOJĄ TRATWĘ z charyzmatyczną wokalistką Heleną Adwent na czele.

 

www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2020   |  Facebook