logo
 

aleteia

A
A
A
 
Warszawa: 6 października w AGERE CONTRA rusza Mała Scena Chrześcijańskiego Grania!
Koncert ks. Andrzeja Daniewicza lidera zespołu La Pallotina zainauguruje “małą scenę Chrześcijańskiego Grania” w kawiarni chrześcijańskiej AGERE CONTRA w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 6 października o 19.00. Podczas solowego występu na Chłodnej 2/18 zabrzmią największe przeboje zespołu. Utwory z ostatniego albumu trafiły na czołówki list Muzyczne Dary czy Radia Warszawa. Wstęp na koncert wynosi 20 zł. Bilety można kupić przed koncertem w Agere Contra (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA). Organizatorem wydarzenia jest Agere Contra i fundacja “Chrześcijańskie Granie”.
 
“Koncert ks. Daniewicza będzie  okazją do nabycia ostatniej płyty zespołu La Pallotina “Miłość nad Wisłą” oraz biletów na listopadowy festiwal Chrześcijańskie Granie”. Z pewnością jednak będzie to czas niezwykłego spotkania z niebanalnym tekstem i piękną muzyką. Charyzma, talent księdza Andrzeja jest wysoko oceniany przez publikę oraz środowisko muzyczne.” – zapowiada koncert Michał Guzek z fundacji “Chrześcijańskie Granie”.
 
Ks. Andrzej Daniewicz z zespołem La Pallotina w styczniu 2018 wydał album “Miłość nad Wisłą”(CZWARTY ALBUM ZESPOŁU!). Jest autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą na płycie. Zespół działa od 2005 roku i jest klasyfikowany jako wykonawca chrześcijańskiego rocka. Zagrał na największych festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Polsce: Bądź jak Jezus, Gospel w Gniewie, Chrześcijańskie Granie, Strefa Chwały Festiwal, Song of Songs Festiwal.
 
Ks. Andrzej Daniewicz – duszpasterz środowisk twórczych, gitarzysta, pianista i wokalista; absolwent Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest wykładowcą w Seminarium Duchownym księży Pallotynów. Jest autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą na płytach. Od roku w kościele Pallotynów na Skaryszewskiej tworzy comiesięczne wieczory uwielbienia.
 
chrzescijanskiegranie.pl
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook