logo
 

aleteia

A
A
A
 
Walentynki 2019 w Dobrym Miejscu: koncert Pelikan + randka
Dobre Miejsce tradycyjnie zaprasza na Walentynki 2019. Tym razem rozpoczną się nastrojowym koncertem duetu PELIKAN Magdaleny Frączek i jej męża Alberta Klejca. Po koncercie w sali bankietowej Dobrego Miejsca odbędzie się randka przy muzyce i słodkim poczęstunku. Bilety na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.
 
PELIKAN to naturalnie zawiązany zespół przez Magdalenę i Alberta jeszcze zanim stali się małżeństwem, a już mieli się ku sobie. Rok był 2015, a miejscem stara, cicha chata na podkarpaciu. W wolnym tempie i w budzącym się uczuciu zaczęli wplatać spontanicznie tworzone melodie i harmonie w wieczorny krajobraz i przenieśli proces tworzenia do własnego Domu, który po drodze utworzyli.
 
Wszystkim utworom towarzyszyła wielka lekkość tworzenia. Znak tego, że te kompozycje mają po prostu rację swojego bytu i przynależą do tego świata, a traktują o relacji dwóch osób i o własnym wnętrzu. Nie pozostaje więc nic innego jak dzielić się nimi. Częstować jak ciepłym ciastem przy domowym stole, do którego zapraszają nas autorzy.
 
„Magda.lenę Frączek znamy już dosyć dobrze z płyty Love Story “Talitha kum” (Debiut 2011), oraz z solowej płyty “Effatha” (Złoty Krążek 2014), które od lat utrzymują się w czołówce sprzedaży. Coś jest w tej muzyce, że chwyta i porusza, dlatego chętnie wybraliśmy się do Otwocka, żeby przekonać się, że ten nowy projekt – PELIKAN jest równie interesujący. (…) To co usłyszeliśmy zostawia ślad. W pamięci i sercu. To coś dobrze znanego, a zarazem nowego – zdecydowanie ten duet małżeńsko-muzyczny ma w sobie potencjał. Nie tylko “życiowy”, ale także estradowy.” – piszemy w naszej relacji z koncertu w Otwocku
 
Po koncercie chętne pary udadzą się na randkową część – słodki poczęstunek w sali bankietowej Dobrego Miejsca. Tu oprócz deseru czeka możliwość spotkania z Fundacją Pomoc Rodzinie z Łomianek. Naszymi gośćmi będą państwo Anna i Cezary Krupowie, którzy podzielą się z chętnymi parami tematami do dialogu, powiedzą o warsztatowych “Programach na miłość i życie” i kursach przedmałżeńskich “Radość i nadzieja” organizowanych przez FPR.
 
Podobnie jak w ubiegłych latach, wydarzenie jest włączone w cykl Tygodnia Małżeństwa organizowany przez Centrum Myśli Jana Pawła II.
 
Data: 14 lutego 2019 r. godz.: 19.00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, ul. Dewajtis 3.
Bilety – koncert 29 zł / os. (UWAGA! Ilość miejsc ograniczona – 310 miejsc!)
Całość randki (koncert+poczęstunek) 119 zł / para (UWAGA! Ilość miejsc ograniczona – tylko dla 50 par!) dostępne on-line na stronie sklepu “Chrześcijańskie Granie” | www.chrzescijanskiegranie.pl
 
“Koncert duetu PELIKAN to trwające około 60 minut spotkanie słuchaczy i muzyków w ciepłej, otwartej atmosferze gdzie bardzo ważną rolę odgrywa również intymność, romantyczność i prawda. Wszystkie utwory to kompozycje własne pisane w domu i w podróży. We własnej sypialni i w bieszczadzkiej chacie. Piosenki traktują o relacji dwóch osób i o własnym wnętrzu. Nie ma tutaj wstydu przed uczuciami, które każdy z nas w sobie ma”.
 
Pelikan zagrał już w miastach takich jak Warszawa, Otwock, czy Racibórz. Zeszłego roku (2018) można było usłyszeć dwa cykle nagrań video twórczości Magdy i Alberta. Były to Wiosenne Wieczorynki i Letnie Wieczorynki, które nadal można odtworzyć w popularnych serwisach społecznościowych. Ujawnienie się szerszej publiczności pozwoliło usłyszeć wiele pozytywnych opinii i relacji otwierając drogę zespołu do szerszego otwarcia na bezpośrednie spotkania podczas występów na żywo.

www.chrzescijanskiegranie.pl
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook