logo
 

aleteia

A
A
A
 
VII Warsztaty muzyki gospel w Świdniku z Grzegorzem Głuchem i Gabi Gąsior - zapisy trwają!
 
 
Już niebawem, bo w dniach 8-10 lutego 2019 roku, odbędą się warsztaty, podczas których stworzony zostanie niemal 100-osobowy chór! Powracając do korzeni muzyki gospel, wystąpi on podczas wielkiego koncertu finałowego, w towarzystwie instrumentalistów zespołu Gospel Rain oraz specjalnie zaproszonych gości! To będzie wspaniały czas, pełen pięknych dźwięków!
 
Zajęcia warsztatowe poprowadzi GRZEGORZ GŁUCH – kompozytor, dyrygent, autor tekstów, wokalista, aranżer oraz producent muzyczny. Twórca i animator muzyki gospel, założyciel i lider zespołu Gospel Rain. Od wielu lat prowadzi warsztaty muzyki gospel w całej Polsce. Dyrygent chórów m.in. Świdnik Gospel Choir, Chadek Gospel Choir oraz Krasnobrodzki Gospel, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej.
 
Gościem specjalnym warsztatów będzie GABI GĄSIOR – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy” w drużynie braci Golec. Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku 14 lat w Przemyskim Chórze Gospel i trwa ona do dziś. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie”, który ukazał się w marcu 2014 roku oraz płytę świąteczną „Narodził się Jedyny Król” wydaną w grudniu 2015 roku.
 
Warsztaty będą okazją do nauki kilkunastu specjalnie przygotowanych piosenek w wielogłosowej aranżacji wokalnej, które zostaną wykonane podczas koncertu finałowego 10 lutego 2019 roku o godz. 19.00 w Sali Kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku. Bilety na koncert finałowy będzie można nabyć bezpośrednio przed wydarzeniem.
 
By wziąć udział w warsztatach, należy do dnia 6 lutego przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, do którego link zamieszczamy poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona! Zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia. Istnieje możliwość udziału dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia, prosimy jednak o informację oraz zapewnienie opieki nad tymi uczestnikami.
 
LINK DO FORMULARZA
 
 
W ostatnich edycjach warsztatów wzięło udział łącznie aż 450 osób szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu. Wierzymy, że tegoroczne warsztaty również będą znakomitą okazją do rozwinięcia umiejętności wokalnych, kształtowania swego warsztatu śpiewu, wydobycia wielu pozytywnych emocji oraz rozpalenia pasji muzycznej. W czasie prób, zajęć emisyjnych uczestnicy będą mogli poznać i skorzystać z różnych technik rozwoju śpiewania. Zapowiada się niezwykła uczta muzyczna, na którą zapraszamy już dziś!

za: mat. prasowe
www.chrescijanskiegranie.pl
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook