logo
 

katoflix

A
A
A
 
Trwa druga edycja festiwalu Idea Dobra 2021

W sobotę, 16 października odbył się pierwszy koncert w ramach drugiej edycji festiwalu Idea Dobra. Jest to festiwal w sieci, który Media Visage ma przyjemność organizować po raz drugi – prawdziwie barwny i różnorodny festiwal bez wychodzenia z domu. Wystarczy usiąść przed ekranami komputerów czy smartfonów i uczestniczyć w koncertach swoich ulubionych wykonawców. Już jutro, 30 października ostatni z festiwalowych koncertów. Zapis wszystkich trzech występów dostępny jest na facebookowej stronie firmy Media Visage oraz festiwalu Idea Dobra.


Idea Dobra to festiwal muzyczny w sieci. W ubiegłym roku w ramach festiwalu odbyło się 10 koncertów oraz 6 odcinków recytowania polskiej poezji. Projekt ten jest idealną formą połączenia artystów o różnej wrażliwości muzycznej i artystycznej. To doskonałe połączenie doświadczenia z młodością. Wszystkie koncerty są realizowane w studio telewizyjnym, z nowoczesną scenografią multimedialną w formie ekranów ledowych. Media serwery, profesjonalny dźwięk, światło i przede wszystkim realizacja kamerowa na kilka kamer – to coś, co cechuje realizacje firmy Media Visage. W tym roku w ramach drugiej edycji festiwalu Idea Dobra odbyły się koncerty Gabrieli i Wojciecha Gąsiorów, którzy tworzą zespół GG Duo, Sióstr Melosik oraz jako ostatni wystąpi Joachim Mencel Quintet z programem z płyty „Artisena”.

 

Ten wyjątkowy festiwal muzyczny w sieci jest połączeniem różnorakich wrażliwości muzycznych i artystycznych. Różne gatunki muzyczne i formy wyrazu połączone w jedno – pasję i nowoczesność. Poprzez realizację na najwyższym poziomie, organizatorzy pragną, by ich internetowa publika przeżyła podobne doświadczenia jak na tradycyjnym koncercie czy innym widowisku artystycznym przeżywanym na żywo.

 

Ostatnie sobotnie wieczory października okazały się doskonałą okazją na relaks i odpoczynek przy pięknych dźwiękach. W ramach Idei Dobra wystąpili kolejno:

 

16.10. – GG Duo,

23.10. – Siostry Melosik Sextet,

a 30.10. – Joachim Mencel Quintet – Artisena.

Wszystkie koncerty dostępne są na kanale firmy Media Visage w mediach społecznościowych oraz na dedykowanym festiwalowi fanpage’u „Idea Dobra”.


Poniższe linki przekierują Państwa bezpośrednio do stron poświęconych festiwalowi:

https://www.facebook.com/MediaVisage

https://www.facebook.com/ideadobra

 

Organizatorem festiwalu jest firma Media Visage – grupa profesjonalistów zapewniająca nowoczesny i najlepszy sprzęt dla najbardziej wymagających. Ich specjalizacją jest organizacja, produkcja i obsługa techniczna koncertów, festiwali, targów, konferencji, kongresów oraz imprez firmowych. W swojej pracy kierują się zasadą „od kreacji do sukcesu”. Łączy ich wieloletnie doświadczenie oraz młodość, a cechuje kreacja, pokora, sukces. Taki też jest festiwal „Idea dobra” – z pokorą wobec wyzwania czasu, organizatorzy proponują nową ideę. Dobrą ideę.

 

chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2022   |  Facebook