logo
 

aleteia

A
A
A
 
TATO czyli katotatogranie
TATO to duet grajaący muzykę okołoelektroniczną, tworzony przez młodych meężczyzn, którzy mają wspólny cel: dostać się do Nieba i wciągnąć tam jak najwięcej osób, między innymi poprzez przekazywanie im swojej pasji, jaką od wielu lat jest muzyka.
 
Droga do TATY Artura i Marcina (bo tak nazywajaą się chłopacy) nie była oczywista. Było wiele upadków, niekoniecznie dobrych wyborów, nie najmądrzejszych muzycznie dróg. Aż wreszcie, TATO tak zawołał do serca, że usłyszeli. I teraz to co słyszą chcą przekazywać dalej.
 
A słyszą to w nietypowej formie. Muzyka grana przez chłopaków to często taneczny beat połączony z przestrzenią rodem z islandzkiego Sigur Ro´s i wrażliwością Bon Iver. Muzyka jest nieodzownie złączona z radosną modlitwą, wielbieniem Boga, wołaniem o Ducha Świętego, rozmową z Jezusem; całość przepełniona jest nadzieją, radością, miłością, wiosną.
 
Dlaczego „tato”? Bo poznajemy jak bardzo nas kocha, nie jak surowy ojciec, ale właśnie jak uczący życia i kochający na maksa TATO, który jak tata z przypowieści o marnotrawnym synu wybiega naprzeciw zbuntowanego syna i z miłością, radością i tęsknotą rzuca mu się w ramiona - czysta MIŁOŚĆ.
 
Dzisiaj TATO prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Utwór „Chwała MU” jest prośbą do TATY, aby otworzył nasze oczy, serca, rozum na przyjmowanie Jego MIŁOŚCI, tak, abyśmy mogli oddawać MU chwałę poprzez życie przepełnione miłością, pasją, nadzieją, wiosną, wiarą, siłą,Niebem.
 
Klip do utworu wykonała niezwykle zdolna Natalia Kranz. Autorami tekstu są Ida Balicka i TATO. 
 
 
 
Premierowy albym przewidziany jest na jesień 2018 roku. 
 
Po więcej informacji zapraszamy na facebook zespołu: tutaj
 
Marcin Kamiński
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook