logo
 

aleteia

A
A
A
 
Święto Życia z Fundacją Luce!
Fundacja Luce zaprasza na tegoroczne obchody Dnia Świętości Życia. Inspiracją do organizacji „Święta Życia” była uchwała Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 27 sierpnia 2004 roku, na mocy której został uchwalony Narodowy Dzień Życia. 
 
„Dzień ten powinien stać się okazją do narodowej refleksji nad odpowiedzialnością władz państwowych, społeczeństwa i opinii publicznej za ochronę i budowanie szacunku dla życia ludzkiego, szczególnie ludzi najmniejszych, najsłabszych i zadanych na pomoc innych. Dzień ten powinien być również motywem solidarności społecznej, zachętą dla wszystkich działań służących wsparciu i ochronie życia.”
 
W kilkudniowym programie:
 
2.04 - Aktywna Rodzina w LUCE Arena (artystyczno-sportowy tor przeszkód dla rodzin)
 
3.04 - Niedziela Miłosierdzia - modlitwa w parafiach o poszanowanie życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci plakaty
 
4.04 - Msza Święta pod przewodnictwem ks. bpa Romana Pindla z Przyrzeczeniem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w kościele w Komorowicach
 
8.04 - ŚWIĘTO ŻYCIA z koncertem Sound n Grace w Hali pod Dębowcem
 
8. kwietnia 2016r. od godziny 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej

w Bielsku-Białej pod Dębowcem wystąpią:
 
Drużyna Mistrzów
Arkadio 
Besquidians
Dzień dobry
Anashim
Kapela Wałasi 
Trojak Country
Sound n Grace!
 
Bezpłatne wejściówki do odebrania w LUCE Arena (BB, ul. Legionów 26/28, budynek F)po wcześniejszym uzupełnieniu formularza, który dostępny jest na stronie: www.luce.org.pl. Na tejże stronie znajdą Państwo również wszelkie informacje o biletach płatnych - VIP oraz VIP GOLD. 
 
Całkowity dochód ze sprzedaży biletów VIP przeznaczony będzie na pokrycie kosztów organizacji imprezy.
 
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2018   |  Facebook