logo
 

aleteia

A
A
A
 
Song of Songs Festival w Toruniu
 Song Of Songs Festival - jeden z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Europie, po udanym powrocie (pod naszą sceną w 2017 i 2018 r. bawiło się tysiące festiwalowiczów) ponownie zawita do Torunia 19 i 20 lipca 2019r. Festiwal odbędzie się na scenie plenerowej Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki. Zaplanowaliśmy dwanaście koncertów, które zagrają znakomite gwiazdy Polskiej sceny muzycznej. Formuła festiwalu otwiera się i na tegorocznej edycji wystąpią również muzycy, którzy nie są ściśle związani ze sceną chrześcijańską, ale ich utwory niosą wartościowe przesłanie i pozytywny przekaz. Każdego dnia startujemy o godz. 18:00. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny i niebiletowany.  
W tym roku na naszej scenie wystąpią:
 
Piątek, 19 VII 2019:  
MAGDA ANIOŁ, ANASTASIS, OLGA SZOMAŃSKA, NATALIA NIEMEN, 2TM23, GOSPEL RAIN
Sobota, 20 VII 2019:  
MONIKA KUSZYŃSKA, DAGADANA, ADAM STRUG, DAREK MALEJONEK HYPERHEMON, POSPIESZALSCY, BEATA BEDNARZ
Toruń, 19-20 lipca 2019r. Wstęp wolny!
 
W piątek, 19 VII, o godz. 13:00 na terenie festiwalu odbędzie się   konferencja prasowa, na którą serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów. Udział w konferencji wezmą organizatorzy festiwalu oraz artyści Song Of Songs 2019. Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji; z doświadczenia wiemy, że wówczas łatwiej przeprowadzić wywiady z organizatorami i artystami. Wniosek akredytacyjny dla przedstawicieli mediów dostępny jest na stronie internetowej festiwalu www.songofsongs.pl.
 
Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynika z przekonania, że w niespokojnej Europie można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdą wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Najlepszą formą takiego kontaktu jest muzyka, w szczególności ta inspirowana chrześcijańską tradycją i prawdą płynącą z Ewangelii. Jest ona jednocześnie drogą do pokonywania uprzedzeń, wrogości i obojętności wobec innych ludzi, czy innych wyznań religijnych. Od początku na festiwalu prezentowali się chrześcijańscy muzycy różnych wyznań i tak pozostaje do dzisiaj.
 
Organizatorem wydarzenia, jak zawsze jest firma SOS MUSIC.
Współorganizatorami są Miasto Toruń oraz Województwo Kujawsko-Pomorskie. Partnerem głównym jest Grupa Energa. Partnerami oficjalnymi są Lotto i Fundacja BIT MASTERS.
Relacja telewizyjna z festiwalu - 27 VII 2019, godz. 11:25, TVP1.
 
www.songofsongs.pl
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook