logo
 

aleteia

A
A
A
 
Sierpień 2018: Miesiąc modlitw w intencji muzyki chrześcijańskiej
Wierzymy, że bez ufnej modlitwy do Pana Boga nie możemy skutecznie ewangelizować poprzez muzykę chrześcijańską. Inicjatywę modlitwy o rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce po raz kolejny podjęła fundacja „Chrześcijańskie Granie”. Do nadsyłania intencji zapraszamy zespoły, managerów, schole, organizatorów wydarzeń, ludzi mediów, osoby zaangażowane w tworzenie salek muzycznych, księży, katechetów i tych wszystkich, dla których ważna jest ewangelizacja przez muzykę chrześcijańską.

Harmonogram akcji:

Proponujemy modlitwę dziesiątkiem różańca lub Psalmem 98 albo inną dowolną modlitwą.

I tydzień (1-8 sierpnia) – w intencji wszystkich inicjatyw prowadzonych przez fundację „Chrześcijańskie Granie”, a szczególnie: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018, Koncert Debiuty i nowe inicjatywy. Za sponsorów, uczestników oraz ekipę, która pracuje na rzecz fundacji „Chrześcijańskie Granie”.

II tydzień (9-15 sierpnia) – za wszystkich organizatorów festiwali, koncertów i innych wydarzeń muzycznych, media, wydawców i wszystkich tych, którzy promują muzykę chrześcijańską w Polsce. O dobrych ludzi, którzy modlitwą, dobrym słowem i materialnie będą wspierali polską scenę muzyki chrześcijańskiej.

III tydzień (16-22 sierpnia) – za wszystkie parafie i organizacje, w które wspierają muzykę chrześcijańską przez mecenat nad chórami, scholami i zespołami parafialnymi. Za księży, siostry zakonne, nauczycieli, rodziców oraz ludzi dobrej woli wspierających osoby grające i śpiewające.

IV tydzień (23-31 sierpnia) – za muzyków, zespoły i wszystkich twórców muzyki: tekściarzy, kompozytorów, realizatorów, akustyków, producentów i managerów.

Już dzisiaj możesz wesprzeć organizację VIII FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE przez wpłaty na konto Fundacji: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”, ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe).

Informacje o Festiwalu można znaleźć www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Michał Guzek
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook