logo
 

katoflix

A
A
A
 
Radyjko dedykowane - nasz własny player
Miło nam zaprezentować dedykowany odtwarzacz do naszego radyjka. Jest to darmowy program nie wymagający instalacji, który łączy w sobie funkcję odtwarzacza oraz strony internetowej, gdyż używając go zawsze widzimy okładkę płyty z której pochodzi grający aktualnie utwór i możemy łatwo przejść na stronę danej płyty.
 
Aby uruchomic ten programik należy pobrac go z adresu: http://www.radyjko.pl/radyjko_install.exe - uruchomić ściągnięty plik radyjko_install.exe (jest to samorozpakowujący się plik) całą jego zawartość rozpakować w dowolnym miejscu na dysku i uruchomić plik RadioKatolik.exe.
 
Przy pierwszym uruchomieniu program tworzy skrót na pulpicie i od razu rozpoczyna odtwarzanie naszego stereofonicznego kanału. Dla posiadaczy wolniejszych łącz jeśli sygnał nie jest poprawny sugerujemy przełączenie się na kanał monofoniczny - do tego celu służy przycisk oznaczony symbolem głośniczka.
Cała obsługa programu jest na tyle intuicyjna, że każdy nawet nie zaawansowany użytkownik komputerów powinien sobie z nim poradzić.
Wszelkie uwagi mile widziane - zachęcamy do dzielenia się nimi na forum dyskusji w temacie "Radyjko dedykowane".
  
 
 
 
 
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook