logo
 

katoflix

A
A
A
 
Radio Katolik już działa!

Z radością pragniemy poinformować, że w ramach naszego serwisu Katolik.pl rozpoczęło swoją działalność radio internetowe działajace 24h/dobę. Pod adresami: www.radio.katolik.pl i www.radyjko.pl znajdziecie wszystkie potrzebne informacje na ten temat. Co prawda podobne inicjatywy już istnieją w sieci jednak uznaliśmy, że promocji dobrej muzyki i wartościowych treści nigdy dosyć. Mobilizacją do tego przedsięwzięcia byli także sami nasi czytelnicy, których codziennie ponad 4 tysiące odwiedza nasz serwis i od dawna sugerowali oni by 'Katolik' także "przemówił i zagrał" :-) Dla tak dużej grupy internautów warto spróbować...

Ponieważ koszty utrzymania serwera oraz opłaty do ZAIKSu są jednak jak dla nas dosyć duże dlatego chcemy zaoszczędzić chociaż na kupowaniu płyt. Skoro radio już zaczęło nadawać zwracamy się do zespołów, producentów i dystrybutorów muzyki chrześcijańskiej ale także do wszystkich naszych czytelników (i teraz także słuchaczy) o wsparcie w tej materii... Chodzi o to abyście zechcieli podarować nam jakieś swoje legalne (oryginalne) płyty CD z muzyką byśmy mogli skatalogować je w naszej bazie i w sposób jak najbardziej legalny grać "na antenie" www.radio.katolik.pl (www.radyjko.pl)

Bylibyśmy bardzo Wam za to wdzięczni i mamy nadzieję, że także dla wielu wykonawców byłoby to z korzyścią. Jak widać na naszej stronie www w czasie słuchania naszego 'radyjka' można także zobaczyć z jakiej płyty pochodzi konkretny utwór :-)

Serdecznie pozdrawiamy - z Bogiem!

redakcja katolik.pl

*****************
Przesyłki prosimy kierować na adres poniżej:

Serwis Katolik.pl
Salwatorianie
ul. św. Jacka 16
30-364 Kraków

tel. (0-12) 254-60-54
e-mail: katolik(na)katolik.pl

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook