logo
 

aleteia

A
A
A
 
NON-STOP CCM 2019 - międzynarodowy konkurs dla zespołów chrześcijańskich [ZGŁOSZENIA]
W tym roku po raz piąty odbędzie się konkurs muzyczny NON – STOP CCM 2019. Do konkursu zgłaszać się mogą wszystkie zespoły muzyczne grające i tworzące szeroko pojętą muzykę chrześcijańską. Jeśli ten muzyczny gatunek jest bliski Twojemu sercu weź udział w konkursie i zostań muzycznym odkryciem roku. Zgłoszenia do 26 kwietnia 2019.
 
Celem konkursu jest wyłonienie zespołu bądź artysty, który zostanie ogłoszony „Muzycznym Odkryciem Roku 2019 – Współczesnej Muzyki Chrześcijan”. Dotychczasowi laureaci konkursu to Pathlife, Tomek Jasiński Music, Michał Rasek oraz Omnes Filii Dei Domini.
 
Zwycięzca konkursu będzie miał niepowtarzalną szansę występu na dużej scenie koncertu „Bądź jak Jezus” wraz z zagranicznymi i polskimi gwiazdami muzyki CCM. Dodatkowo laureat może liczyć na specjalną promocję medialną. Zwycięzca wystąpi także podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Udział w konkursie młodych wokalistów, zespołów czy muzyków jest niepowtarzalną szansą na sprawdzenie swoich możliwości . To także szansa na ocenę przez wybitnych znawców gatunku i muzycznego rynku.
 
NON-STOP CCM 2019 – zgłoszenia powinny zawierać:
płytę demo (lub pliki mp3) z minimum 3 nagraniami audio
opis (metryczkę) przesłanych nagrań
oraz informację o uczestniku konkursu wraz z danymi kontaktowymi na adres fundacja@badzjakjezus.pl lub adres pocztowy: Fundacja Światło-Życie, ul. Różyckiego 8, 40-589 Katowice (z dopiskiem: „NON-STOP CCM”).
Na zgłoszenia czekają do 26 kwietnia 2019 r.
 
W pierwszym etapie konkursu Jury złożone z producentów telewizyjnych i radiowych, dziennikarzy muzycznych oraz artystów polskiej sceny CCM wyłoni maksymalnie 10 uczestników konkursu, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu. W drugim etapie wokaliści i zespoły wezmą udział w występach na żywo, gdzie będą mogli sprawdzić swoje muzyczne i wokalne umiejętności przed publicznością.
 
www.chrzescijanskiegranie.pl
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook