logo
 

aleteia

A
A
A
 
Niezwykły koncert w Agere Contra już 23 lutego!

Na Małej Scenie Chrześcijańskiego Grania wystąpi kolejna artystka, która zadebiutuje w Agere Contra! Monika Giergiel z zespołem zagra już 23 lutego koncert, który będzie promował album EP “Moc w słabości”. Bilety w cenie 20 zł. można kupić m.in. przed koncertem w Agere Contra. Fundacja “Chrześcijańskiego Grania” jest partnerem wydarzenia.

Jest to kolejny koncert w ramach sceny Chrześcijańskiego Grania. Na warszawskiej Woli mogliśmy usłyszeć m.in. ks. Andrzeja Daniewicza, Iwonę Janicką, Marcina Wargockiego czy znany z festiwalu Chrześcijańskie Granie zespół TATO. – zapowiadają organizatorzy.

 

Pochodząca z Sieradza wokalistka, pedagog, autorka tekstów i kompozytorka, od ponad 10 lat mieszkająca i tworząca w Krakowie. Monika Giergiel jest absolwentką wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Związana ze środowiskiem gospel, obecnie zaangażowana m.in. w działalność krakowskich formacji DeocentriCity czy Soul’n’voices.

 

Jako pedagog przekazuje swoją wiedzę i muzyczne doświadczenie przyszłym wokalistom, a jako autorka tekstów i piosenek zaraża odbiorców wrażliwością i stara się zwracać uwagę na to, co w życiu naprawdę ważne. 13 października 2019r. miała miejsce premiera debiutanckiego albumu EP wokalistki: “Moc w słabości”.

 

www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook