logo
 

katoflix

A
A
A
 
New Day z kolędą!

A oto gwiazda, którą widzieli na Wschodzie, szła przed nimi, aż przyszła i zatrzymała się nad miejscem, gdzie było dziecię… (Ewangelia wg św. Mateusza 2, 9b)

Już po raz czwarty zespół New Day ponownie wyrusza z kolędą! W tym roku zespół będzie gościł w 14 miastach Polski. Kolędowanie rozpocznie się już 19 grudnia 2006 r. w Chorzowie, a 25 grudnia New Day wystąpi w Krakowie – w największej polskiej szopce, przy słynnym Oknie Papieskim na ulicy Franciszkańskiej. Trasa zakończy się na Litwie w Wilnie, gdzie zespół będzie gościł już po raz trzeci.

Dla wszystkich, którzy kochają kolędy, zespół przygotował i nagrał przepiękną pastorałkę „Cicho wszędzie, śpi świat cały”. Premiera 6 grudnia – również do ściągnięcia ze strony zespołu. Podczas wspólnego kolędowania zespół wykona najpiękniejsze kolędy i pastorałki, przepięknie wyśpiewane przez Joannę Rybak. Podczas spotkań zespół pokazuje, że kolędy i pastorałki to nie tylko pieśni religijne, stanowiące formę modlitwy, ale też cenne źródło poznania dawnych tradycji i obyczajów. Całość programu opatrzona ciekawymi komentarzami przybliża zwyczaje i historię poszczególnych kolęd.

Więcej o wspólnym kolędowaniu z New Day szukaj na stronie www.newday.com.pl

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook