logo
 

aleteia

A
A
A
 
Muzycy poszukiwani - zapisy na warsztaty i wielki koncert uwielbienia ”Młodzi w Mocy Ducha Bożego” trwają!
Toruń uwielbia Boga! Trwają zapisy na warsztaty i wielki koncert uwielbieniowy „Młodzi w Mocy Ducha Bożego”, które odbędą się w dniach 14-16 czerwca 2019. Warsztaty prowadzą Marzena i Zbigniew Małkowicz – zespół Zespół LUMEN oraz Marta Ławska – TGD.
Zapraszamy do współpracy wszystkie zespoły, schole oraz chóry dziecięce i młodzieżowe, a także osoby indywidualne, by stworzyć wielki chór nadający ton modlitwie podczas spotkania dn. 16 czerwca 2019 r. Poszukujemy wokalistów, chórzystów w wieku od 10 do 35 lat, którzy stworzą wyjątkowy i duży zespół wokalny.
 
Poszukujemy również muzyków w, powyższym przedziale wiekowym, do zbudowania zespołu muzycznego, towarzyszącego chórowi. Poszukujemy muzyków grających na instrumentach smyczkowych, dętych drewnianych i dętych blaszanych (trąbki, puzony, saksofony i waltornie).  – piszą organizatorzy.
 
Finałem warsztatów będzie Koncert Uwielbienia „Młodzi w Mocy Ducha Bożego” na który zapraszają Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II wraz z Wydziałem Duszpasterskim Kurii Diecezjalnej. Koncert ten odbędzie się 16 czerwca 2019r. o godz. 18.00 w Porcie Drzewnym przy Sanktuarium.
 
WARSZTATY I KONCERT UWIELBIENIA – ZAPISY:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie informacji zawierającej następujące dane:
 
1. Imię i nazwisko,
2. Wiek
3. Muzyk/wokalista (w wypadku muzyka rodzaj instrumentu)
4. numer telefonu do kontaktu.
Dane wysyłajcie na adres mailowy: torun.uwielbienie@gmail.com.

www.chrzescijanskiegranie.pl
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook