logo
 

aleteia

A
A
A
 
Michał Rassek zwycięzcą Non-stop CCM!
W poniedziałek, 2 maja 2016 roku,  w Mysłowickim Ośrodku Kultury (przy ul. Grunwaldzka 7), w otwartym półfinale zmierzyli się soliści i zespoły tworzące współczesną muzykę chrześcijańską: Robert Kasprowicz, Nazaret, Ninive, Pancerne Ryby, PAX, POISON 777 - Piotr Pichta, Michał Rassek oraz formacja Soudarion.
 
Palmę zwycięstwa i tytuł  „Muzycznego Odkrycia Roku 2016 Wspo´łczesnej Muzyki Chrześcijan – CCM w Polsce” otrzymał młody songwriter i gitarzysta z Poznania – Michał Rassek. Już 26 maja w Mysłowicach wystąpi u boku gwiazd koncertu Bądź Jak Jezus! Wygrana w konkursie dała mu również możliwość zaprezentowania się na festiwalu Chrześcijańskie Granie jesienią tego roku w Warszawie. Jury konkursu przyznało także cztery wyróżnienia dla: Roberta Kasprowicza, Poisona oraz zespołów Soudarion i Pax - wszyscy wyróżnieni artyści wystąpią na  Festiwalu Młodych podczas Światowych Dni Młodzieży .
 
Kim jest zwycięzca?
 

 
Michał Rassek muzycznie łączy gitarowego rocka z nastrojowym przekazem gitary akustycznej, utrzymując całość swojej twórczości w tematyce gospel. W skład zespołu wchodzą Maja Ludwiczak (drugi wokal), Jakub Muszkiet (klawisze), Paweł Ludwiczak (gitara basowa) i Jakub Ziemba (perkusja). Niedawno ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany „Nie musisz się bać”.
 
O koncercie
 
Bądź Jak Jezus! to wielki koncert ewangelizacyjny, który od 2010 roku przyciąga na Górny Śląsk wielotysięczną publiczność z Polski i z zagranicy. 7. edycja odbędzie się 26 maja 2016 w Mysłowicach pod hasłem: Dobro powraca! Wystąpią wspaniałe gwiazdy z Polski i z zagranicy: For King & Country (Australia), niemaGOtu, God’s Property, La Pallotina, Zespół Cześć, laureat 2. edycji międzynarodowego konkursu „Non-stop CCM” - Michał Rassek oraz laureat Debitów Chrześcijańskiego Grania 2016 - formacja Muode Koty. 
 
 
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2018   |  Facebook