logo
 

katoflix

A
A
A
 
Koncert zespołu KRYWAŃ

W najbliższą środę 25 października br. w cyklu "koncertowe środy" wyemitujemy koncert zespołu Krywań zarejestowany 16 lipca 2006 r. w Dobroszycach, podczas Salwatorińskiego Święta Młodych.

Od 13 lat w Dobrszycach koło Wrocławia, wspólnota Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej organizuje Salwatoriańskie Forum Młodych. Od kilku lat forum kończy Święto Młodych, czas wyjątkowo radosnego przeżywania wiary chrześcijańskiej. Rokrocznie w ramach Salwatoriańskiego Święta Młodych odbywają się koncerty zaproszonych zespołów. W tym roku wystąpiła Magda Anioł z Zespołem, Full Power Spirit oraz zespół Krywań.

Na początek w ramach wakacyjnych wspomnień wyemitujemy koncert zespołu Krywań, a w późniejszym czasie mamy nadzieję także koncerty pozostałych zespołów. Emisje jak zwykle o godz.: 9.00, 15.00, 21.00 i 3.00.

Zapraszamy więc do wysłuchania koncertu, który zakończył tegoroczne Święto. Zespół Krywań to ewenement na polskim rynku estradowym, prekursor muzyki stylizowanej folklorem, jeden z najstarszych, najlepszych i najbardziej renomowanych, zakopiańskich zespołów folkowych.

strona organizatorów spotkania: www.rms.sds.pl
strona zespołu Krywań: www.krywan.pl

stronka koncertu

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook