logo
 

aleteia

A
A
A
 
Koncert lidera La Pallotina w urodziny św. Filipa Neri
Już 20 lipca o godzinie 20.00 w kawiarni Karowa 20 w Warszawie swój solowy koncert zagra ks. Andrzej Daniewicz - lider zespołu La Pallotina. Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje zespołu La Pallotina. Będzie to też okazja do świętowania 503 urodzin patrona fundacji Chrześcijańskie Granie - św. Filipa Neri. W czasie koncertu jest przewidziana słodka niespodzianka dla wszystkich.- zapowiadają organizatorzy wydarzenia.
 
Bilety na wydarzenie: 29 zł poprzez wpłaty na: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: urodziny.darowizna na cele statutowe). Bilety można kupić również na www.eventim.pl
 
 
"Występ w kawiarni Karowa 20 to preludium przed 8. Festiwalem Chrześcijańskie Granie; ks. Andrzej Daniewicz będzie jedną z gwiazd festiwalu. Podczas wydarzenia będzie można zakupić bilety na festiwal oraz ostatnią płytę zespołu La Pallotina MIŁOŚĆ NAD WISŁĄ." - mówi Michał Guzek, prezes fundacji Chrześcijańskie Granie.
 
Wydarzeniem towarzyszącym urodzinom świętego Filipa Neri jest organizowany przez fundację "Chrześcijańskie Granie" konkurs "Zaśpiewaj PARADISO".
 
"Zapraszamy do przysyłania swojej wersji znanej piosenki z filmu o św. Filipie Neri. Wystarczy nagrać filmik z nagraniem w pliku mp4 i podesłać do 12 lipca na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl. Zarząd fundacji wybierze najlepsze filmiki, opublikuje je na youtube i na stronie festiwalu już 21 lipca w 503 urodziny św. Filipa Neri. W ramach głównej nagrody wszyscy śpiewający w nagranym filmiku otrzymają bezpłatny wstęp na 8.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018 oraz możliwość zaśpiewania utworu (a capella) na żywo." - informuje Michał Guzek.
 
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 14 lipca o godzinie 9.00 na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Piosenka PARADISO z filmu dostępna jest do odsłuchania tutaj.

Michał Guzek
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook