logo
 

katoflix

A
A
A
 
Jan Budziaszek i Janusz Saługa
W ramach cyklu koncertów w ostatnie środy miesiąca i cyklu transmisji ze spotkań z muzyką chrześcijańską jakie odbywają się w krakowskiej Piwnicy przy Dominikańskiej, 25 stycznia zaprezentujemy koncert Jana Budziaszka i Janusza Saługi. Zarejestrowany przez nas koncert, odbył się 28 października 2005 roku i połączony był z promocją książki pt.: "Sam bym tego nie wymyślił - Jan Budziaszek opowiada Cezaremu Sękalskiemu", przygotowanej z okazji 60-tych urodzin Jana Budziaszka przez Wydawnictwo Paganini.
 
"Sam bym tego nie wymyślił", to opowieść o narodzinach wielkiej muzycznej pasji, spleciona z historią polskiego big beatu i jazzu. To także świadectwo przemiany człowieka, który poszedł raz w klapkach na pielgrzymkę i od tej pory zaczął realizować w życiu scenariusz, którego - jak sam twierdzi, nie jest autorem.
 
Do książki dołączona jest płyta CD, na której znajdują się oryginalne oraz unikalne klubowe nagrania, między innymi Skaldów, grupy Pod Budą, Jarosława Śmietany, Andrzeja Cudzicha, Marka Janickiego, Big Bandu Jaszczury, New Life M. - z udziałem perkusisty Jana Budziaszka.
 
Trwający 78 minut koncert będziemy emitować w środę o naszych stałych porach: 9.00, 15.00 21.00 i 3.00 w nocy.
 
LmK
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook