logo
 

katoflix

A
A
A
 
IX Festiwal „Młodzi i Miłość” – Matemblewo 2006
Dnia 10 czerwca 2006 r. odbędzie się IX Festiwal „Młodzi i Miłość” w Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku - Matemblewie w godzinach od 10.00 do 21.30. Mottem imprezy tworzonej przez muzyków i ekspertów od budowania międzyludzkich relacji, są słowa Jana Pawła II: ”Nie możecie przegrać miłości”. Przesłanie i atmosfera festiwalu przyciągają corocznie tysiące uczestników z całego Pomorza.
Do tej pory w Matemblewie zobaczyliśmy wielu znanych artystów i wybitnych prelegentów, zajmujących się tematyką miłości.
 
Impreza odbędzie się na polanie przy Ołtarzu Papieskim przeniesionym w 1999 r. z Sopotu, a jej muzycznymi gwiazdami będą: zespół reggae „Triquetra”, gospel - „Lumen Christi”, grupy break - dance i hip hop - „Power Street” i „Full Power Spirit” oraz fire show pt. „Słowa pełne ognia”. Jako ekspert festiwalu wystąpi dr Marek Babik – pedagog i teolog, wykładowca Wyższej Szkoły Filozoficzno – Pedagogicznej w Krakowie. Podejmie on temat: „Człowiek, płeć, miłość – trudne pytania”. Echem jego wystąpienia będzie się można podzielić w małych grupach dyskusyjnych prowadzonych przez 100 wolontariuszy.
 
Dojazd do Gdańska – Matemblewa autobusami ZKM nr 116 spod dworca PKP Gdańsk-Wrzeszcz i 131 spod dworca PKP Gdańsk- Główny.
 
W imieniu organizatorów
 
ks. Zbigniew Drzał
Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej
ul. Matemblewska 9,  80-294 Gdańsk
Tel.(058) 348 03 67, 507 559 458
E-mail:
zbigniewdrzal@wp.pl
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook