logo
 

katoflix

A
A
A
 
Twa obecność
Wykonawca:
Moja Rodzina

Utwory:
1. Twa obecność (03:12)
2. Moja rodzina (03:07)
3. Modlitwa (04:16)
4. Zostań tu (02:50)
5. Z Tobą lepszy dzień (03:09)
6. Nie zasługuję (02:51)
7. Hymn o miłości (02:20)
8. Miłość przychodzi teraz (03:11)
9. Wszystko (02:15)
10. Aniele Boży (02:08)
 

Zespół Moja Rodzina to zespół rodzinny nie tylko z nazwy. Tworzą go Aldona i Artur Wiśniewscy (rodzice) i dzieci: Antonina, Gabriel, Szymon, Mikołaj i Jeremiasz, na perkusji gra przyjaciel rodziny Mateusz Łepkowski. Piszą teksty, komponują muzykę, mają na swoim koncie dwie płyty: "Twa Obecność" (2009) i "Pomiędzy" (2010). W tym roku wydali specjalną  płytę "W świąteczny czas" ( 2010). Grając muzykę chrześcijańską, podkreślają wartość rodziny i życiowe priorytety, którymi, ich zdaniem, są - wiara, miłość, wzajemny szacunek, prawda i odwaga.

W swoim dorobku mają wiele koncertów, realizację autorskich projektów i programów, między innymi: "Pieśni patriotyczne w Rodzinie", "Rodzina i polskie kolędy", "Jan Paweł II o Rodzinie", "Zamyślenie pasyjne" i inne.
W utworach zespołu można spotkać niezwykłą różnorodność stylu, ciekawe brzmienia i aranżacje. Ponadto wszystko jednak, najważniejsza jest relacja z Panem Bogiem i zapraszanie go do zwykłego, codziennego życia.

 Motto naszego życia jako rodziny - "Jeśli Bóg jest w centrum, wszystko jest na swoim miejscu". Nie jesteśmy idealni, borykamy się z różnymi trudnościami wewnętrznymi i zewnętrznymi, ale obecność Boga, stanowi w naszej rodzinie podstawę. Dlatego pierwsza płyta "Twa Obecność" wydana  w 2009r mówi o naszych relacjach z Panem, z ludźmi,  relacjach w rodzinie. A wszystko zaczęło się od Miłości.

 1. Twa Obecność  - sł. i muz. Antonina Wiśniewska ( najstarsza córka, studentka III roku edukacji artystycznej UMCS w Lublinie
 2. Moja Rodzina - sł. i muz. Artur Wiśniewski (tata)
 3. Modlitwa - sł. i muz. Gabriel Wiśniewski (tegoroczny maturzysta, najstarszy syn)
 4. Zostań tu - sł. i muz. Gabriel Wiśniewski
 5. Z Tobą lepszy dzień - sł. i muz. Gabriel Wiśniewski
 6. Nie zasługuję - sł. i muz. Antonina Wiśniewska
 7. Hymn o miłości - sł. i muz. Antonina Wiśniewska
 8. Miłość przychodzi teraz - sł. i muz. Antonina Wiśniewska
 9. Wszystko - sł. i muz. Gabriel Wiśniewski
10. Aniele Boży - sł. i muz. Artur Wiśniewski

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook