logo
 

katoflix

A
A
A
 
Pro life
Wykonawca:
Julia i Grzegorz Kopala

Utwory:
1. Pieśń Jezusa (04:32)
2. Ja pragnę żyć (03:42)
3. Wilczyparów (03:37)
4. Pokochać ciebie (03:32)
5. Nie baw się miłością (02:42)
6. San Damiano (03:49)
7. Bóg Cię pragnął (03:58)
8. Modlitwa Weroniki (02:24)
9. Nic nie powiem (03:18)
10. Janie Pawle II (03:44)
11. Pieśń wielbieniowa (03:11)
12. Glorify the Lord (04:45)
 

Największą naszą satysfakcją będzie, jeśli za skromnym pośrednictwem tej płyty staniemy się tymi, których troska o obronę Życia przyczyni się do jego ratowania, obrony i pielęgnowania - na każdym etapie jego istnienia.
Płyta – łagodna w warstwie muzycznej, bezkompromisowa w tekstowej - życie to jest życie, bez względu na to czy małe, czy duże, choć prezydent czy premier odznaczają tylko za uratowanie dorosłych, a przecież to najmniejsze nie może samo się bronić. Pan Jezus powiedział: „to co uczyniliście jednemu z moich najmniejszych – Mnieście uczynili”. Musimy więc zwracać szczególną uwagę na maluczkich, bezbronnych i jeśli w uratowaniu takiego choćby jednego istnienia pomoże ta płyta, to naprawdę warto było ją nagrać.

***

Julia i Grzegorz Kopala to małżeństwo od lat związane ze sceną muzyki chrześcijańskiej. Współtworzą Inicjatywę Poznańskich Muzyków „Bogu Jedynemu Chwała”, organizując popularne Niedzielne Wielbienie Boga oraz Poznańskie Zaduszki Jazzowe. Związani z Chrześcijańskim Teatrem „Droga” im. Jana Pawła II. Na swym koncie mają współpracę z Salem Solo przy okazji produkcji jego płyty „I worship”. W 2005 roku utworem pt. „Janie Pawle II” zwyciężyli w Międzynarodowym Konkursie Piosenki o Ojcu Świętym w Toronto. Byli artystami Song of Songs Festival. Ich piosenki „San Damiano” oraz „Pieśń Jezusa” zdobywały pierwsze miejsce na liście przebojów „Muzyczne Dary”.

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook