logo
 

katoflix

A
A
A
 
Moja latarnia
Wykonawca:
Monika Dziurlikowska

Utwory:
1. Błagalna pieśń (05:01)
2. Moja latarnia (04:14)
3. Wiej (05:57)
4. Wysławiam Ciebie (05:25)
5. Pan Bóg przede mną (05:20)
6. Hu Elokeinu (08:44)
7. Syn Człowieczy (07:32)
8. Za Barankiem (05:26)
9. Jeruszalaim (14:36)
10. Jezus o poranku (02:35)
 
Zamiłowanie do muzyki i talent odziedziczyła po tacie i już od najmłodszych lat chciała grać na jakimś instrumencie. Kiedy była w siódmej klasie rodzice zapisali ją do Państwowej Szkoły Muzycznej w Toruniu. W 1995 r. ukończyła II stopień tej szkoły, w klasie waltorni, choć zawsze wolała śpiewać.
 
Płyta „Moja latarnia” jest przekrojem twórczości Moniki od najstarszej z piosenek – „Pan Bóg przede mną”, do jednej z najmłodszych – „Moja latarnia”, i jednocześnie wypadkową jej wieloletniego dojrzewania w uwielbieniu i muzyce. Z drugiej strony jest autentyczną modlitwą i wyrazem tego, co Bóg włożył w jej serce właśnie na ten czas. Zagrali i zaśpiewali z Moniką jej przyjaciele: bracia Mateusz i Kamil Cudzichowie, Damian Rypiński, Witek Góral, Jarek Moczulski, Beata Musiała i mąż Moniki - Stanisław. Płytę nagrano w studiu w Świętej Katarzynie pod Wrocławiem a nagrania zrealizował Robert Szydło.
 
O płycie sama autorka pisze: "Nie było moim pierwszym celem, nagranie „fajnej muzyki”, jakkolwiek jest to bardzo ważne i mam nadzieję, że się nam udało. Najbardziej zależy mi jednak na tym, żeby ludzie byli dotykania przez Boga podczas słuchania naszej płyty. Byłby to wielki sukces.
Moim największym pragnieniem jest przyprowadzanie ludzi jak najbliżej Boga, wprowadzanie ich przed Jego Tron. Przedstawiam Wam płytę pt. „moja latarnia”.

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook