logo
 

aleteia

A
A
A
 
Festiwal Chrześcijańskie Granie 2019 - kto zagra?
Festiwal Chrześcijańskie Granie 2019 w tym roku po raz 9. w Warszawie. Nowa i kameralna formuła nada świeżości festiwalowi” – zapowiadają organizatorzy.
 
Festiwal Chrześcijańskie Granie od początku promuje najciekawsze debiuty na scenie muzyki chrześcijańskiej. W tym roku poza konkursem DEBIUTY w programie wydarzenia m.in. koncerty laureatów Debiutów 2018 i konkursu Non Stop CCM.
 
Kto zagra?
 
W ramach 9. edycji festiwalu jednym z wykonawców zobaczymy zwycięzców konkursu NON STOP CCM – zespół SĄSIEDZI +. Na scenę Dobrego Miejsca powróci śląska formacja LET HIM RUN. Na Arenie Ursynów w 2018 roku zagrali swój pierwszy koncert i od razy zdobyli nagrodę publiczności oraz jury konkursu Debiuty 2018.
 
Konkurs DEBIUTY 2019
 
W tym roku na festiwalu Chrześcijańskie Granie  w ramach konkursu Debiuty wystąpi aż 4 wykonawców. Nowością jest występ laureata konkursu HIP HOP FESTIWAL, który odbędzie się we wrześniu w ramach Projektu Kostka. Już dzisiaj znamy trzech pozostałych laureatów. Wykonawcą wytypowanym poprzez Listę z Mocą jest IWONA PIETRALA, natomiast zwyciężczynią plebiscytu publiczności Debiuty 2019 została IWONA JANICKA. Obie panie prezentują nurt muzyki uwielbieniowej. W ramach Debiutów wystąpią ze swoimi zespołami. Wykonawcą, który wystąpi z ramienia fundacji Chrześcijańskie Granie jest TATO. O tym samym tytule w kwietniu ukazał się debiutancki krążek duetu z Nakła. Debiuty, to nie jest ostatnie słowo organizatorów festiwalu. Już niedługo więcej informacji o tym co wydarzy się w 9. festiwalu Chrześcijańskie Granie.
 
Zachęcamy Was do wspierania wydarzenia poprzez wpłaty na konto: Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Dewajtis 3, 01-815 Warszawa. Numer konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)
 
Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na fb >>

w
ww.chrzescijanskiegranie.pl
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2019   |  Facebook