logo
 

aleteia

A
A
A
 
DEBIUTY I CO DALEJ?
W ramach zbliżających się Targów Wydawców Katolickich w Warszawie, Chrześcijańskie Granie zaprasza na wydarzenie: DEBIUTY I CO DALEJ? W ciągu dwóch dni spotkamy się w namiocie przy Arkadach Kubickiego przy Zamku Królewskim, aby słuchać i rozmawiać o dobrej, chrześcijańskiej muzyce. Wśród gości pojawi się: Magdalena Frączek – kompozytorka, autorka muzyki i tekstów, pianistka i wokalistka; o. Tomasz Nowak – kaznodzieja, przeor dominikańskiego klasztoru w Łodzi; Agata Ślusarczyk – dziennikarka Gościa Niedzielnego oraz Ewelina Steczkowska – dziennikarka tygodnika „Idziemy”. Spotkanie poprowadzi Piotr Polański – autor audycji w Radiu Warszawa i Radiu Wnet.
 
Impreza odbędzie się z okazji VI Koncertu Debiuty, który będzie miał miejsce 24 kwietnia w Dobrym Miejscu. O tytuł Debiutu 2016 będą rywalizowały zespoły: Dobre Ludzie, Krzagolec Gang i Muode Koty. Więcej informacji na temat Debiutów można znaleźć na www.chrzescijanskiegranie.pl
 
7 kwietnia, g.17.00 – koncert magda.leny frączek („Effatha”, „Talitha Kum”, „Przebudzenie Emmanuela”) – występ solowy; Spotkanie z o.Tomaszem Nowakiem i Magdaleną Frączek na temat Debiutów.
 
8 kwietnia, g.17.00 – panel dyskusyjny na temat polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej. O debiutach i nie tylko od strony mediów opowiedzą nam dziennikarki – Ewelina Steczkowska (IDZIEMY) i Agata Ślusarczyk (GOŚĆ NIEDZIELNY). Panel poprowadzi Piotr Polański.
 
Miejsce: Arkady Kubickiego, Zamek Królewski, Plac Zamkowy 4, Warszawa.
 
 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2018   |  Facebook