logo
 

aleteia

A
A
A
 
Debiuty 2016 coraz bliżej!
Już za 10 dni w Dobrym Miejscu odbędzie się 6.edycja koncert Debiuty im. Moniki Brzozy w Warszawie. Transmisję festiwalu w tym roku będzie można oglądać on-line poprzez Tv Dobre Media (www.dobremedia.org). Stacja poprzez swoją stronę transmitowała takie wydarzenia jak: ”Przystanek Jezus”, „Jezus na Stadionie”, „Festiwal Chrześcijańskie Granie” czy „Golgota Młodych” – podaje www.chrzescijanskiegranie.pl.
 
Jak podkreślają organizatorzy Debiutów: „transmisja Koncertu Debiuty jest szansą dotarcia z muzyką chrześcijańską oraz przesłaniem, jakie niesie do setek, a nawet tysięcy osób. Mamy nadzieję, że również w tym roku poprzez Tv. Dobre Media, festiwal będą mogli zobaczyć Ci, którzy nie mogliby dotrzeć do Warszawy. Z transmisją chcemy trafić do całych rodzin i osób niepełnosprawnych.”
 
Koncert Debiuty jest jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce. W tym roku o Debiut publiczności i jury zmierzą się: Dobre Ludzie, Krzagolec Gang i Muode Koty. Najlepsi wykonawcy w ramach nagród otrzymają m.in. 20 godzin w studiu nagraniowym - Studio Niepodległości 159, możliwość występu na: Campo Bosko 2016 w Czerwińsku, „Bądź jak Jezus” w Mysłowicach oraz Festiwalu Muzyki Gospel w Gniewie. Artystów w tym roku ocenią: Katarzyna Goszcz (piosenkarka, logopeda, dziennikarka Radia Warszawa), Paweł Karliński (lider zespołu Soudarion – Debiut Roku 2016), Adam Guzdek (dyrektor koncertu „Bądź jak Jezus”) oraz ks. Zdzisław Osowski (dyrektor Festiwalu Muzyki Gospel w Gniewie). Koncert Debiuty 2016 poprowadzi Ewa Pietrzak z Radia Warszawa. Koncert rozpocznie się o 17.00 w niedzielę, 24 kwietnia. Wydarzenie w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Debiuty dla Życia”. Gościem specjalnym będzie muzyk Skaldów i inicjator koncertu Jednego Serca Jednego Ducha – Jan Budziaszek.
 
Informacje o zaproszeniach na koncert Debiuty 2016 można zdobyć na www.koncertdebiuty.pl.
 
  

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2018   |  Facebook