logo
 

katoflix

A
A
A
 
BRATiJA - ”Blisko tak”

Angelika Jędrzejowska, wraz ze swoim bratem Pawłem tworzy duet muzyczny BRATiJA. Pragną podzielić się ich pierwszą autorską produkcją pt. "Blisko tak", która kilka dni temu ujrzała światło dzienne. To dla nich ważna chwila, ich pierwsze wspólne, rodzinne kroki na szerszej scenie muzycznej. Mają nadzieję, że utwór przypadnie do gustu i zechcecie go Państwo rozpowszechnić. Będzie im niezmiernie miło! 

 

 

Krótka historia

 

Różni ich 11 lat (Angelika ma 28, brat 17 lat), oboje od najmłodszych lat działają muzycznie, jak cała Rodzina. Angelika jest kompozytorką i wokalistką, Paweł multiinstrumentalistą i wokalistą. Osobno równolegle rozwijali swoje umiejętności, ale po latach postanowili połączyć swoje siły. Początkowo nagrywali covery, pisząc jednocześnie autorskie utwory, które teraz chcą pokazać światu.

 

Tworzą muzykę zarówno o tematyce chrześcijańskiej, jak i neutralnej światopoglądowo. Lubią nowoczesne kompozycje i brzmienia, niestandardowe rozwiązania instrumentalne, ambitną muzykę, w której czuć pasję i radość z tworzenia. Stworzyli domowe mini-studio, w którym sami komponują muzykę, piszą teksty, aranżują utwory, śpiewają, grają, nagrywają i produkują je do finalnej postaci.

 

Chcą rozwijać swoje umiejętności, na razie na miarę ich możliwości, ale wierzą, że uda się rozszerzyć działalność na większą skalę z pomocą Bożą i innych ludzi. Z chęcią opowiedzą więcej o sobie i o rodzinnych, muzycznych działaniach - zapraszają do kontaktu!

 

https://www.facebook.com/angeljedrzejowska

 

 

 

 
   Reklama   |   Wspomóż nas   |   Kontakt   |   Księga Gości   |   Copyright (C) Salwatorianie 2000-2021   |  Facebook